HAKKIMIZDA

Beyaz Yaka İnsan Kaynakları 2010 yılında uzun yıllar büyük şirketlerin İnsan Kaynakları departmanında yönetici olarak çalışmış Mehmet Birsen tarafından kurulmuştur. Faaliyete geçtiği günden itibaren hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir.

Bilindiği üzere günümüzde Dünya hızlı bir değişimden geçmektedir. Bununla birlikte değişen koşullar insan kaynakları yönetimi yaklaşımında yeni yönelimleri beraberinde getirmektedir. Çağımızda dünya global bir köy olarak görülmektedir. Bundan dolayı da sınırlar ortadan kalkmıştır. Örgütler arasındaki rekabet, mekana bakılmaksızın gerçekleşmektedir.

İşletmeler sektörlerinde başarılı olabilmek isterler. Bunu yapabilmek için teknolojik gelişmelere uyum sağlamak zorundadırlar. Aynı zamanda bu firmalar sektördeki yeni süreçleri takip etmek durumundadırlar. Belli bir ekonomik güce sahip olan işletmelerin, teknolojik yenilikleri takip ederek işletmeye uyarlamaları mümkündür. Ancak, önemli olan nokta, teknolojiyi insan kaynağı ile etkili bir şekilde kullanmak ve bununla birlikte mümkün olan en yüksek sonucu elde edebilmektir. İşletmeleri bu anlamda başarıya ulaştıracak en önemli unsur, nitelikli iş görenlere sahip olmaktır.

Nitelikli işgörenlere sahip işletmelerin, etkin bir insan kaynakları yönetimi ile amaçlarına ulaşmaları daha mümkündür. Özellikle, işgörenler çok daha önemli bir sermaye olarak görülmektedirler. Zira, hizmet işgörenler aracılığıyla verilmektedir. Hizmetin kalitesini ve müşterinin memnuniyetini, işgörenlerin performansları belirlemektedir. Bu çerçevede performans kavramı, nitelikli bireyleri işletmede tutabilmek ve onlardan üst düzeyde verimlilik elde edebilmek için önem kazanmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren firmamız müşterilerinin İnsan Kaynakları alanında ihtiyaç duyduğu Personel Seçme Yerleştirme, Eğitim, Bordrolama Süreçleri ve İnsan Kaynakları konularında ihtiyaç duyulan tüm hizmetlere yönelik olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ilk günkü azim ve kararlılıkla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

BEYAZ YAKA İNSAN KAYNAKLARI

NEDEN BİZ

Sektörde İnsan Kaynakları danışmanlığı alanında, personel seçme yerleştirme, bordrolama süreçlerinde, personel eğitimlerinde diğer yönetim danışmanlığı konularında profesyonel hizmet veren firma olması nedeniyle tercih edilmektedir.

VİZYONUMUZ

Ülke genelinde faaliyet gösteren kuruluşların ihtiyaç duyabilecekleri İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Personel Seçme Yerleştirme, Bordrolama Çözümleri, Çalışan Personel Eğitimleri ve diğer Yönetim danışmanlığı konularında tercih edilen bir firma olmak.

MİSYONUMUZ

İnsan Kaynakları Danışmanlığı konularında vermiş olduğumuz hizmetlerle firmaların Geçmişten geleceğe daha güvenli ve sağlam temellerle ulaşmasına yardımca olmak.

TOP