DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Eğitim Danışmanlığı

Siz değerli müşterilerimize ihtiyaç duydukları personel eğitimleri konusunda da Eğitim Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Kendi alanında farklı deneyim ve tecrübelere sahip olan eğitmenlerimizle yapılacak uygulamalı eğitimler ile sizlere katkı sağlayacağımıza inanıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı bir hizmet türü olarak varlığını sürdüren ve özellikle kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atmaya başlayan firmaların en çok ihtiyaç duyduğu bir faaliyettir. Firmalar start-up ismini verdiğimiz tabirle bulunduğu sektörde faaliyet göstermeye başladığında bu firmaların tüm departman ve çalışma alanları henüz tam oturmamış olabiliyor. Ya da kadrosunu tamamlamış ve departmanlarını ilgili iş alanında hazırlamış olan ancak verimli ve istikrarlı çalışma konusunda birtakım aksaklıklar yaşayan kurumlar bulunmakta. Eğitim konusu işte tam da bu zamanlarda devreye girmektedir. Eğitim ve danışmanlık alanında hizmet vermekte olan kurumlar faaliyetlerine yeni başlamış bu tür şirketler için çeşitli şirket eğitimleri hazırlayarak sektörde çok daha güçlü olarak var olmalarını sağlamaktadırlar.

Eğitim bir hizmet türü olarak varlığını sürdüren ve özellikle kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atmaya başlayan firmaların en çok ihtiyaç duyduğu bir faaliyettir. Firmalar start-up ismini verdiğimiz tabirle bulunduğu sektörde faaliyet göstermeye başladığında bu firmaların tüm departman ve çalışma alanları henüz tam oturmamış olabiliyor. Ya da kadrosunu tamamlamış ve departmanlarını ilgili iş alanında hazırlamış olan ancak verimli ve istikrarlı çalışma konusunda birtakım aksaklıklar yaşayan kurumlar bulunmakta. Eğitim danışmanlığı konusu işte tam da bu zamanlarda devreye girmektedir. Eğitim ve danışmanlık alanında hizmet vermekte olan kurumlar faaliyetlerine yeni başlamış bu tür şirketler için çeşitli şirket eğitimleri hazırlayarak sektörde çok daha güçlü olarak var olmalarını sağlamaktadırlar.

Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri En kalifiye ekibimizle kurumunuzun tüm ihtiyaç analizlerini yapılmaktadır. Ayrıca kurumdaki yöneticilerle gerekli görüşmeleri sağlar ve bunlar ışığında kurum için gerekli eğitim çalışmalarını başlatır. Eğitim danışmanlığı alanında vermiş olduğumuz hizmetlerden kısaca bahsedecek olursak;

  • Kurum yöneticileriyle bir eğitim planlaması yapılır.

  • Kurumunuz için görev tanımları yapılır.

  • Üst düzey, orta düzey, alt düzey, mavi yaka personel vb. şekilde hiyerarşik tablo oluşturulur.

  • Eğitimler tabloya göre ilerler.

TOP