DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Personel Seçme Yerleştirme

Beyaz Yaka İnsan Kaynakları olarak Personel Seçme Yerleştirme ve istihdam etme konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz beyaz ve mavi yaka personelleri belirli teknikler kullanarak ve kapsamlı bir mülakattan geçirerek sizlere yönlendirip, istihdamlarını sağlamaktayız.
Müşterilerimizle karşılıklı yapılan sözleşme şartlarında da belirtildiği üzere belli zaman diliminde tarafımızdan bulunan personel işten ayrıldığı taktirde yeni personel temin etmeyi taahhüt etmekteyiz. Bununla birlikte sunduğumuz hizmetin kalitesinden eminiz. Eğer istihdam edilen personel 1 ay içerisinde işten ayrılırsa yerine ücretsiz olarak yeni bir personel buluyoruz.
İş hayatının yoğunluğunda işinize daha fazla vakit ayırın. Sizin adınıza gereken donanımlı ve kaliteli elemanı Beyaz Yaka İnsan Kaynakları olarak biz temin edelim.
İşleyiş Şu Şekilde olacaktır.
İki kurum arasında Eleman Seçme ve Yerleştirme sözleşmesi imzalanır.
İhtiyaç duyduğunuz eleman profili Beyaz Yaka İnsan Kaynaklarına bildirilir.
Firmanızın talep ettiği nitelikteki adayların ilk görüşmeleri ve ilk mülakatları, konu ile ilgili test veya sınavları konusunda uzman çalışanlarımız tarafından yapılır.
İş için uygun olduğu düşünülen adaylar final görüşmeleri ve seçimi için firmanıza gönderilir.
Uygun adaylar arasından kabul görenlerin istenen tüm evraklar firmamızca hazırlatılarak istenilen tarihte işe başlaması sağlanır.
Geniş bir eleman portföyüne sahip olan Beyaz Yaka İnsan Kaynakları'nın bu hizmetinden faydalanarak ve zamandan tasarruf sağlayarak en kısa zamanda, en nitelikli ve donanımlı adaylar arasından en uygun olanını seçme şansına sahip olacaksınız.
TOP